M¦ w Pruszkowie - Pi±te miejsce drużyny sprinterów
autor: Pawel Krygier 25-03-2009
Drużyna polskich sprinterów występuj±ca w składzie Maciej Bielecki, Łukasz Kwiatkowski i Kamil Kuczyński zajęła pi±te miejsce w kwalifikacjach Mistrzostw ¦wiata w Pruszkowie i na takim miejscu została sklasyfikowana. Polacy poprawili rekord kraju. W finale A reprezentacja Francji pokonała Wielk± Brytanię a br±zowy medal wywalczyli Niemcy, którzy okazali się lepsi od Australijczyków.

Polakom do awansu do ¶cisłej czwórki zabrakło jednego miejsca. Nasi reprezentanci pewnie pokonali startuj±cych z nimi w parze Ukraińców uzyskuj±c czas 44.865 lepszy od rekordu Polski.

Zadowolony z występu drużyny był Kamil Kuczyński, który w rozmowie z serisem tor-pruszkow2009.pl powiedział - Osi±gnęli¶my znakomity wynik, a jazda przy tak wspaniałym dopingu publiczno¶ci była czym¶ niesamowitym.