Cottbus - Kamil Kuczyński trzeci w keirinie
autor: Pawel Krygier 1-07-2008
Reprezentant Polski Kamil Kuczyński zaj±ł trzecie miejsce w keirinie podczas rozgrywanych w niemieckim Cottbus torowych zawodów w pod nazw± 18. Grosser Preis von Deutschland", które odbyły się 27 czerwca. Impreza zgromadziła ¶wiatow± czołówkę kolarzy torowych.

W tej konkurencji zwyciężył Theo Bos (Holandia) przed Denisem Spick± (Czechy). - To był bardzo dobry trening - powiedział trener kadry sprinterów Grzegorz Krejner. - Zawody stały na wysokim poziomie, była dobra obsada i ¶wietnie ¶ciganie. Możemy to zaliczyć jako udany start.

Zawody sprinterów wygrał natomiast Brytyjczyk Chris Hoy, mistrz ¶wiata z Manchesteru. Najwyżej sklasyfikowanym Polakiem był Łukasz Kwiatkowski, który uplasował się na 14. pozycji. 21. był Maciej Bielecki, 22. Paweł Ko¶ciecha, a 23. Kamil Kuczyński.

Ľródło: pzkol.pl