Lang Team GP MTB - zwycięstwo Marka Galińskiego
autor: Pawel Krygier, data: 16-05-2009
Marek Galiński wygrał wyścig w Bielawie drugi wyścig z cyklu Lang Team Grand Prix MTB. Kolarz grupy JBG-2 wyprzedził kolegę z zespołu Adriana Brzózkę. Trzecie miejsce zajął Rosjanin Maksym Gogolew. Najlepszy wśród młodzieżowców był Marek Konwa (Team Utensilnord).
Więcej ...
Prezentacja klubu Lechia Piechowice
autor: Pawel Krygier, data: 14-05-2009
W hotelu Las w Piechowicach odbyła się oficjalna prezentacja amatorskiej grupy kolarskiej MTB Lechia Piechowice. W tym sezonie w klubie będzie jeździło dziewięciu licencjonowanych zawodników oraz dwudziestu amatorów w różnych kategoriach wiekowych. Młodych adeptów kolarstwa górskiego wspiera radami przyjaciel klubu Marek Galiński.
Więcej ...
Lang Team GP MTB w Bielawie - Ania czy Maja?
Przed nami druga edycja Lang Team Grand Prix MTB. W sobotę, 16 maja najlepsi polscy specjaliści w kolarstwie górskim przyjadą ponownie do Bielawy, miejscowości cudownie położonej u podnóża Gór Sowich. Na starcie pojawią się także zawodniczki i zawodnicy z Czech, Rosji i Ukrainy. W Bielawie, mieście otwartym na rowerowe szaleństwa, czeka nas dwudniowa impreza, bowiem w niedzielę rozegrany zostanie Skandia Maraton Lang Team.
Więcej ...
Wyścig Wzgórza Dziwiszowskie w Jeleniej Górze
autor: Pawel Krygier, data: 13-05-2009
Natalia Frączek wśród kobiet i Piotr Sułek wśród mężczyzn oboje reprezentujący zespół Boplight Team Świdnica zwyciężyli podczas rozgrywanego w Jeleniej Górze wyścigu Wzgórza Dziwiszowskie w kolarstwie górskim.Organizatorem zawodów kolarskich było Izersko Karkonoskie Towarzystwo Kolarsko-Narciarskie w Jeleniej Górze.
Więcej ...
Powerade MTB Marathon - Alpy po polsku
autor: Pawel Krygier, data: 11-05-2009
Powerade MTB Marathon w Międzygórzu to jedyna w Polsce możliwość poczucia, czym są prawdziwe, alpejskie maratony. Sieć szutrowych dróg w masywie Śnieżnika gwarantuje rewelacyjne widoki i mnóstwo emocji. Start 16.05.2009 o godz. 10.00.
Więcej ...
M. Balana i D. Batek mistrzami Polski wśród studentów
Magdalena Balana reprezentująca Politechnikę Rzeszowską oraz Dariusz Batek reprezentant Wszechnicy Świętokrzyskiej zwyciężyli podczas rozgrywanych w Przesiece koło Jeleniej Góry Akademickich Mistrzostw Polski w kolarstwie górskim.
Więcej ...
Maja Włoszczowska druga na "swoim" wyścigu
autor: Pawel Krygier, data: 9-05-2009
Kanadyjka Catherine Pendrel wygrała kolarski wyścig "Jelenia Góra Trophy - Maja Włoszczowska MTB Race". Będąca współorganizatorem zawodów Maja Włoszczowska (CCC Polkowice) zajęła drugie miejsce a trzecia była Anna Szafraniec (JGB2 Team). W rywalizacji mężczyzn najlepszy okazał się Czech Jiri Friedl, najlepszy z Polaków Rafał Hebisz (MTB SIlesia Rybnik) był piąty.
Więcej ...
Akademickie MP w kolarstwie górskim
autor: Pawel Krygier, data: 7-05-2009
Już w najbliższy weekend w Przesiece czekają nas kolarskie emocje na najwyższym poziomie. Studenci z całej Polski będą walczyć o tytuły indywidualnych i drużynowych Akademickich Mistrzów Polski w kolarstwie górskim. W sobotę 9 maja po uroczystym otwarciu Mistrzostw Polski i prezentacji przybyłych drużyn, rozpocznie się wyścig indywidualny na czas kobiet a potem mężczyzn.