Mariusz Gil dwudziesty w wyścigu w Baal
autor: Pawel Krygier, data: 2-01-2009
Mariusz Gil zajął 20 miejsce w rozegranym w Nowy Rok w belgijskiej miejscowości Baal wyścigu przełajowym Grote Prijs Sven Nys zaliczanym do cyklu Gazet van Antwerpen Trofee Veldrijden. Zwycięstwo odniósł reprezentant gospodarzy Sven Nys pokonując Czecha Zdenka Stybara i swojego rodaka Nielsa Alberta.
Więcej ...
Marek Cichosz drugi w Grand Prix Hotel Threeland
Marek Cichosz zajął drugie miejsce w noworocznym przełajowym wyścigu Grand Prix Hotel Threeland (kat. C2) w Luksemburgu. Lepszy od reprezentanta Polski okazał się jedynie Amerykanin Jonathan Page. Dwunaste miejsce zajął drugi z Polaków Marek Konwa.
Więcej ...
Andrzej Kaiser wygrał wyścig w Kórniku
autor: Pawel Krygier, data: 1-01-2009
Andrzej Kaiser z grupy DHL Author wygrał w Kórniku zaliczany do klasyfikacji Pucharu Polski w kolarstwie przełajowym wyścig z okazji 90 rocznicy Powstania Wielkopolskiego. W kategorii elity kobiet zwycięstwo odniosła Barbara Stanisławiak (LUKS Sławno). Zawody rozegrano 28 grudnia.
Więcej ...
Gv Antwerpen - znakomity występ P. Szczepaniaka
autor: Pawel Krygier, data: 30-12-2008
Znakomicie zaprezentował się Paweł Szczepaniak w mocno obsadzonym przełajowym wyścigu Gazet van Antwerpen Trofee Veldrijden (kat. C1). Reprezentant Polski zajął drugie miejsce w wyścigu młodzieżowców ulegając jedynie Belgowi Vincentowi Baestaens. W kategorii elity zwycięstwo odniósł Czech Zdenek Stybar a 21 miejsce zajął Mariusz Gil.
Więcej ...
Superprestige - polscy młodzieżowcy w czołówce
autor: Pawel Krygier, data: 28-12-2008
Udanie zaprezentowali się polscy młodzieżowcy w zaliczanym do cyklu Superprestige przełajowym wyścigu w Diegem. Paweł Szczepaniak zajął ósme miejsce a Marek Konwa (na zdjęciu) dziesiąte. Obaj przyjechali na metę w 5-osobowej grupie ze stratą 30 sekund do zwycięzcy Niemca Philippa Walslebena.
Więcej ...
Przełajowy PŚ - Mariusz Gil - 42
autor: Pawel Krygier, data: 27-12-2008
Mariusz Gil zajął 42 miejsce w siódmych zawodach tegorocznego Pucharu Świata rozegranych w belgijskim Zolder. Zwycięzcą został Holender Thijs Al (Be One) wyprzedzając Belgów Kevina Pauwelsa i Svena Vanthourenhouta.
Więcej ...
Regulamin Pucharu Polski w Kórniku
autor: Pawel Krygier, data: 3-12-2008
W dniu 28 grudnia 2008 w Kórniku rozegrany zostanie Puchar Polski w kolarstwie przełajowym z okazji 90 rocznicy Powstania Wielkopolskiego. Przedstawiamy regulamin wyścigu.
Więcej ...
Puchar Świata w przełajach - Marek Konwa 5
autor: Pawel Krygier, data: 10-11-2008
Marek Konwa zajął w holenderskim Pijnacker piąte miejsce w rywalizacji młodzieżowców podczas trzecich zawodów z cyklu Pucharu Świata w kolarstwie przełajowym. Zwycięstwo odniósł Niemiec Philipp Walsleben. W wyścigu elity triumfował Holender Lars Boom, Mariusz Gil był 40.