PP w Górzycy - zwycięstwa E.Janeliumante i K.Karasiewicz
autor: Pawel Krygier, data: 24-05-2009
Litwinka Edita Janeliumante wygrała w Górzycy po finiszu z peletonu wyścig ze startu wspólnego seniorek w ramach Pucharu Polski w kolarstwie szosowym kobiet. Drugie miejsce zajęła Katarzyna Pawłowska (UKS Jedynka Limaro Kórnik) a trzecia była Białorusinka Alena Amialyusik. W klasyfikacji juniorek także po finiszu z grupy zwycięstwo odniosła Karolina Karasiewicz (Tramwajarz Łódź) przed Agnieszką Sawosz (KROSS Ziemia Darłowska) i Natalią Mielnik (Ogniwo Boxmet Dzierżoniów).
Więcej ...
Puchar Polski kobiet - Litwinki najlepsze podczas czasówki
autor: Pawel Krygier, data: 23-05-2009
Zawodniczki z Litwy Edita Unguryte wśród seniorek oraz Aleksandra Sosenko w rywalizacji juniorek wygrały rozgrywane w Górzycy kolejne zawody z cyklu Pucharu Polski w kolarstwie szosowym kobiet. Na podium wyścigu elity stanęły Katarzyna Pawłowska (UKS Jedynka Limaro Kórnik) i Edyta Jasińska (MKS Emdek Budopol Bydgoszcz). Wśród juniorek druga była Agnieszka Sawosz (KROSS Ziemia Darłowska) a trzecie miejsce zajęła Paulina Guz (Ogniwo Boxmet Dzierżoniów).
Więcej ...
KK KROSS Ziemia Darłowska na zgrupowaniu w Sosnówce
autor: Pawel Krygier, data: 18-05-2009
Zawodniczki klubu kolarskiego KROSS Ziemia Darłowska przebywają na zgrupowaniu w Sosnówce, gdzie korzystają z gościnności Hotelu Restauracji "Krasnoludki". W zgrupowaniu udział biorą juniorki i orliczki, które pod okiem trenera Marcina Adamowa przygotowują się do mistrzostw Polski na szosie i torze.
Więcej ...
Dorota Gregorowicz wygrała wyścig w Michowie
Dorota Gregorowicz z zespołu GK Gliwice wygrała w Michowie pierwszy z serii wyścigów kolarskich po Ziemii Lubartowskiej o Puchar Starosty. Drugie miejsce zajęła Ewelina Szybiak (CWKS Resovia Rzeszów) a trzecia była Kinga Urbaś (KS Elipsa Lublin).
Więcej ...
Katarzyna Pawłowska wygrała GP Jasnej Góry
Katarzyna Pawłowska z zespołu UKS Jedynka Limaro Kórnik wygrała w niedzielę w Częstochowie kolarski wyścig Grand Prix Jasnej Góry. Drugie miejsce zajęła Eugenia Bujak (Zagłębie Sosnowiec) a trzecia była Bogumiła Matusiak (Tramwajarz Łódź).
Więcej ...
Tour de l'Aude Féminin - Paulina Brzeźna 66 na 1. etapie
autor: Pawel Krygier, data: 17-05-2009
Niemka Ina Teutenberg z zespołu Columbia Highroad Women wygrała pierwszy etap kolarskiego wyścigu Tour de l'Aude Féminin i została liderką zawodów. Drugie miejsce zajęła Holenderka Martine Bras (Selle Italia Guezzi) a trzecia była jej rodaczka Marianne Vos (DSB Bank). Na 66 miejscu w głównej grupie etap ukończyła Polka Paulina Brzeźna (Red Sun Cycling Team).
Więcej ...
PP w Zamościu - sukcesy Litwinek w jeździe na czas
autor: Pawel Krygier, data: 12-05-2009
Litwinka Vilija Sereikaite wygrała wyścig jazdy indywidualnej na czas elity kobiet podczas drugiej serii Pucharu Polski w kolarstwie szosowym, która odbyła się w Zamościu. Drugie miejsce zajęła jej rodaczka Ausrine Trebaite, trzecia była Ewa Bugdoł (GK Gliwice) a czwarta Bogumiła Matusiak (Tramwajarz Łódź). Rywalizację juniorek wygrała inna Litwinka Vaida Pikauskaite a wśród juniorek młodszych zwyciężyła Roksana Eksterowicz (LKKS Górnik Wałbrzych).
Więcej ...
Katarzyna Pawłowska wygrywa kryterium w Jarocinie
autor: Pawel Krygier, data: 6-05-2009
Katarzyna Pawłowska z zespołu UKS Jedynka Limaro Kórnik wygrała rozgrywane 1 maja uliczne kryterium w Jarocinie. Drugie miejsce zajęła Sabina Napieralska (KK KROSS Ziemia Darłowska) a trzecia była Paulina Stasiewicz (Jelcz Laskowice) - poinformował na stronie internetowej Klub Kolarski KROSS Ziemia Darłowska.

<< poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 nastepna strona >>