PŚ w Offenburgu - Marek Galiński czterdziesty
autor: Pawel Krygier, data: 27-04-2008
Francuz Julien Absalon wygrał wyścig elity mężczyzn podczas rozgrywanych w niemieckim Offenburgu drugich w tym sezonie zawodów Pucharu Świata w kolarstwie górskim. Kolejne miejsce na podium zajęli Szwajcarzy Christoph Sauer oraz Florian Vogel. Najlepszy z Polaków Marek Galiński ukończył wyścig na 40 miejscu.
Więcej ...
PŚ w Offenburgu - Maja Włoszczowska dwunasta
Maja Włoszczowska z grupy Halls zajęła dwunaste miejsce podczas drugich w tym sezonie zawodów Pucharu Świata w kolarstwie górskim, które rozegrane zostały w niemieckim Offenburgu. Zwycięstwo odniosła Rosjanka Irina Kalentiewa (Topeak Ergon) pokonując Kanadyjkę Marie-Helene Premont (Rocky Mountain) i Chinkę Ren Chenyuan.
Więcej ...
PŚ w Offenburgu - Anna Kowalczyk 22
autor: Pawel Krygier, data: 26-04-2008
Dwoje reprezentantów Polski wystąpiło w sobotnich wyścigach juniorów podczas pierwszego dnia rozgrywanych w Offenburgu zawodów Pucharu Świata w kolarstwie górskim. W rywalizacji juniorek Anna Kowalczyk zajęła 22 miejsce a Szymon Gałczyński zakończył wyścig juniorów na 43 pozycji.
Więcej ...
Pracowite dni grupy JBG2 APC Presmet
autor: Pawel Krygier, data: 25-04-2008
Pracowite dni będą mieli przed sobą zawodnicy polskiej zawodowej grupy w kolarstwie górskim JBG2 APC Presmet. Cała trójka reprezentantów zespołu Marek Galiński, Piotr Brzózka i Adrian Brzózka wystąpi kolejno w zawodach Pucharu Świata MTB, Powerade MTB Marathon i GP MTB W międzyczasie zespół zaprezentuje się w Hotelu Las - poinformowano na stronie jbg2-team.pl.
Więcej ...
Mazovia rozpoczyna Puchar Polski MTB
autor: Pawel Krygier, data: 23-04-2008
Po wspaniałym rozpoczęciu sezonu MTB w Polsce, przyszedł czas na historyczne rozpoczęcie Pucharu Polski. Pierwszy wyścig z tego cyklu odbędzie się 27 kwietnia w Łodzi. Poza ogólnokrajową punktacją jest także kilka innych nowości.
Więcej ...
Dodatkowe nagrody i zaproszenie na Skandię
autor: Pawel Krygier, data: 22-04-2008
Podczas premierowych zawodów Skandia MTB Maraton (27 kwietnia) w Chodzieży będą rozlosowane dodatkowe nagrody. Na wszystkich, którzy ukończą rywalizację czekają skuter Zumico, dwie ramy Giant XCC oraz inne atrakcyjne nagrody - poinformormowali organizatorzy.
Więcej ...
Powerade MTB Marathon - sukces Andrzeja Kaisera
Andrzej Kaiser i Paweł Wiendlocha zajęli dwa pierwsze miejsca podczas inaugurujących tegoroczny cykl Powerade MTB Marathon zawodów w Murowanej Goślinie. Zawodnicy grupy DHL - Author na liczącej 100 km trasie w podpoznańskiej Puszczy Zielonka uzyskali średnią prędkość aż 30km/h!
Więcej ...
Puchar Świata MTB - Odległe miejsca Polaków
autor: Pawel Krygier, data: 20-04-2008
Francuz Julien Absalon wygrał w austriackim Houffalize pierwsze w tym sezonie zawody z cyklu Pucharu Świata w kolarstwie górskim. Na kolejnych miejscach podium stanęli Szwajcarzy, drugi był Nino Schurter, a trzeci jego rodak Christoph Sauser. Najlepszy z Polaków Marek Galiński (JGB2 Presmet) zajął odległe 57 miejsce.