Zawodniczki na szosie coraz bliżej Pekinu
autor: Pawel Krygier, data: 15-04-2008
W opublikowanym 14 kwietnia najnowszym rankingu UCI kobiet, Polska zajmuje 19. miejsce, które daje na dzień dzisiejszy możliwość wystawienia w Pekinie dwóch zawodniczek. Takie prawo 31 maja uzyskają kraje, które zajmą miejsca 17-24 - informuje Polski Związek Kolarski.
Więcej ...
Agnieszka Sawosz wygrywa w Kłomnicach
autor: Pawel Krygier, data: 14-04-2008
Pod nieobecność ścigających się w Zamościu zawodniczek z grup zawodowych reprezentantki zespołów klubowych ścigały się podczas wyścigu w Kłomnicach. W kategorii open zwycięstwo po solowej akcji odniosła pierwszoroczna juniorka Agnieszka Sawosz z zespołu KROSS Ziemia Darłowska.
Więcej ...
Maja Włoszczowska wygrała w Zamościu!
autor: Pawel Krygier, data: 13-04-2008
Maja Włoszczowska wygrała klasyfikację generalną zakończonego w niedzielę w Zamościu międzynarodowego wyścigu szosowego ujętego w kalendarzu UCI. Finałowy etap zakończył się zwycięstwem Magdaleny Zamolskiej z grupy Pol-Aqua.
Więcej ...
Zamość - Maja Włoszczowska nadal liderką
autor: Pawel Krygier, data: 12-04-2008
Rosjanka Aleksandra Burszenkowa wygrała drugi etap wyścigu w Zamościu - jazdę indywidualną na czas w miejscowości Kalinowice. Prowadzenie w klasyfikacji generalnej zachowała Maja Włoszczowska (Halls), która uzyskała w sobotę trzeci czas.
Więcej ...
Wyścig w Zamościu - dobry początek Polek
autor: Pawel Krygier, data: 11-04-2008
Maja Włoszczowska z grupy Halls Team wygrała po solowej akcji pierwszy etap kolarskiego wyścigu kobiet w Zamościu i objęła prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Drugie miejsce zajęła Bogumiła Matusiak (Primus), trzecie Aleksandra Dawidowicz (Halls) a czwarte Małgorzata Jasińska (Pol-Aqua).