M¦J na torze - Polki poza ósemk± w sprincie
autor: Pawel Krygier, data: 15-07-2008
Srebrne medalistki ze sprintu drużynowego Aleksandra Drejgier i Kornelia M±czka nie zdołały awansować do ósemki w sprincie indywidualnym. Obie Polki przegrały swoje pojedynki w 1/8 finału nie zdołały także przej¶ć repesaży. Aleksandra Drejgier została sklasyfikowana na 10 miejscu a Kornelia M±czka - na 11. Złoty medal wywalczyła Niemka Kristina Vogel.
Więcej ...
M¦J na torze - Piotr Chatłas 19 w punktowym
autor: Pawel Krygier, data: 14-07-2008
Reprezentant Polski Piotr Chatłas zaj±ł 19 miejsce w wy¶cigu punktowym podczas rozgrywanych w RPA Mistrzostw ¦wiata juniorów w kolarstwie torowym. Złoty medal wywalczył Belg Tosh Van Der Sande, srebrny - reprezentant Chile Cristobal Olavarria a br±zowy Australijczyk Luke Durbridge.
Więcej ...
M¦J na torze - Karol Kasprzyk 11 na 1km
Karol Kasprzyk zaj±ł jedenaste miejsce w finale wy¶cigu na 1km ze startu zatrzymanego podczas rozgrywanych w RPA Mistrzostw ¦wiata juniorów w kolarstwie torowym. Tytuł wywalczył Francuz Quentin Lafargue wyprzedzaj±c Australijczyków Thomasa Palmera i Scotta Lawa.
Więcej ...
M¦J na torze - Grzegorz Drejgier 7 w keirinie
autor: Pawel Krygier, data: 13-07-2008
Grzegorz Drejgier zaj±ł siódme a Rafał Sarnecki ósme miejsce w wy¶cigu keirin podczas rozgrywanych w RPA Mistrzostw ¦wiata juniorów w kolarstwie torowym. Złoty medal wywalczył Francuz Charlie Conord, srebrny - Grek Sotirios Bretas, a br±zowy - Brytyjczyk Paul Fellows.
M¦J na torze - sprinterki ze srebrnym medalem
Aleksandra Drejgier i Kornelia M±czka wywalczyły srebrny medal Mistrzostw ¶wiata juniorek w sprincie drużynowym podczas rozgrywanych w RPA torowych Mistrzostw ¦wiata. Złoty medal wywalczyły Francuzki a br±z - Rosjanki. Aleksandra Drejgier jest zawodniczk± zespołu PTC Pruszków a Kornelia M±czka reprezentuje klub KROSS Ziemia Darłowska.
Więcej ...
M¦J na torze - A. Drejgier ósma na 500m
autor: Pawel Krygier, data: 12-07-2008
Aleksandra Drejgier zajęła ósme miejsce w wy¶cigu na 500 metrów podczas rozgrywanych w RPA Mistrzostw Polski w kolarstwie torowym. Złoty medal wywalczyła Niemka Kristina Vogel, srebrny - Rosjanka Victoria Baranowa a br±zowy Francuzka Olivia Montauban. Druga z Polek Kornelia M±czka zajęła miejsce 10.
Więcej ...
M¦J na torze - br±zowy medal drużyny sprinterów
Drużyna polskich sprinterów startuj±ca w składzie: Karol Kasprzyk, Grzegorz Drejgier i Rafał Sarnecki (zdj / alksstal.org) wywalczyła na torze w Republice Południowej Afryki br±zowy medal Mistrzostw ¦wiata juniorów w kolarstwie torowym. Złoty medal wywalczyli Francuzi a srebro przypadło Australijczykom.
Więcej ...
Sei giorni delle Rose 6D - R. Ratajczyk liderem
autor: Pawel Krygier, data: 11-07-2008
Rafał Ratajczyk jad±cy w parze z Włochem Jacopo Guarnieri awansowali na pierwsze miejsce po czterech dniach zawodów kolarskiej "6-dniówki" we włoskim Sei giorni delle Rose. Drugie miejsce zajmuj± Szwajcarzy Bruno Risi i Franco Marvulli, którzy trac± do liderów jedno okr±żenie. Na czternaste miejsce awansował Wojciech Dybel jad±cy w parze z Mikaylo Radionovem.