OOM na torze w Kaliszu - wyniki 1 dnia
autor: Pawel Krygier, data: 10-08-2008
Dominika Żukowska (WLUKK Brzeg Nysa) w wy¶cigu na 2000 metrów w¶ród kobiet oraz Mateusz Nowak (KTK Kalisz) na tym samym dystansie i Dawid Reszka (LUKS Trójka Piaseczno) na 500 metrów wywalczyli na torze w Kaliszu złote medale w pierwszym dniu Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie torowym.
Więcej ...
PZKol ogłosił listę uczestników OOM na torze
autor: Pawel Krygier, data: 5-08-2008
Polski Zwi±zek Kolarski ogłosił ogłosił na swoich stronach internetowych listę zawodników zakwalifikowanych do startu w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, która w dniach 8-10 sierpnia rozegrana zostanie na torze w Kaliszu.
Więcej ...
BGŻ Arena ujrzała ¶wiatło dzienne
autor: Pawel Krygier, data: 1-08-2008
BGŻ Arena, tak do czwartku oficjalnie nazywa się pierwszy w Polsce kryty tor kolarski znajduj±cy się w Pruszkowie. Jest on również siedzib± Polskiego Zwi±zku Kolarskiego. Nazwę nadano na mocy umowy, któr± parafowali prezes Banku BGŻ Jacek Bartkiewicz oraz prezes PZKol Wojciech Walkiewicz.
Więcej ...
W czwartek poznamy patrona toru w Pruszkowie
autor: Pawel Krygier, data: 29-07-2008
Dnia 31 lipca 2008 r. o godz. 12.00 w nowej siedzibie PZKol przy kryty torze kolarskim w Pruszkowie odbędzie się konferencja prasowa oraz uroczyste podpisanie umowy nadaj±cej imię pierwszemu krytemu welodromowi w Polsce.
Więcej ...
M¦J na torze - Piotr Chatłas siódmy w omnium
autor: Pawel Krygier, data: 16-07-2008
Piotr Chatłas zaj±ł siódme miejsce w torowym wieloboju (omnium) podczas rozgrywanych w RPA Mistrzostw ¶wiata juniorów w kolarstwie torowymi. Mistrzem ¶wiata został Australijczyk Luke Davison wyprzedzaj±c Belga Moreno De Pauwa i Hiszpana Ramona Domene Reyesa.
M¦J na torze - A. Drejgier ósma w keirinie
Aleksandra Drejgier zajęła drugie miejsce w finale B keirinu podczas rozgrywanych w RPA Mistrzostw ¦wiata juniorów w kolarstwie torowymi i ukończyła rywalizację w tej konkurencji na ósmym miejscu. Druga z Polek startuj±ca w tej konkurencji Kornelia M±czka swój udział zakończyła w fazie eliminacyjnej.
Więcej ...
M¦J na torze - Dalsze miejsca Polaków w sprincie
Polscy juniorzy nie zdołali awansować do strefy medalowej sprintu indywidualnego podczas rozgrywanych w RPA Mistrzostw ¦wiata w kolarstwie torowym. W wy¶cigach eliminacyjnych Grzegorz Drejger uplasował się na 26 miejscu i odpadł z dalszej rywalizacji. Rafał Sarnecki zaj±ł 20 miejsce i awansował do 1/16 finału, gdzie przegrał w Australijczykiem Peterem Lewisem.
M¦J na torze - Polacy poza finałem madisona
autor: Pawel Krygier, data: 15-07-2008
Australijczycy zdobyli złoty medal w madisonie podczas rozgrywanych w RPA Mistrzostw ¦wiata juniorów w kolarstwie torowym. Srebro wywalczyła dwójka Belgii a br±zowy medal przypadł Szwajcarom. Polacy Piotr Chatłas i Damian Drozdowski nie zdołali awansować do ¶cisłego finału.

<< poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 nastepna strona >>