Kolarski.pl - Serwis internetowy kolarstwo w Polsce
Małgorzata Jasińska liderką cyklu ProLigi kobiet
autor: Pawel Krygier, data: 5-07-2008
Nieobecność na Mistrzostwach Polski Mai Włoszczowskiej sprawiła, że straciła ona prowadzenie w klasyfikacji kolarskiej Pro-Ligi kobiet. Bardzo dobrze spisała się wiceliderka cyklu Małgorzata Jasińska z grupy Pol-Aqua, która została wicemistrzynią Polski w wyścigu ze startu wspólnego i była piąta w jeździe na czas, co pozwoliło jej na objęcie pozycji liderki Pro-Ligi.
Więcej ...
Mistrzostwa Europy - Olga Misterek 23 na czas
autor: Pawel Krygier, data: 4-07-2008
Reprezentantka Polski Olga Misterek zajęła 23 miejsce w wyścigu jazdy na czas podczas drugiego dnia rozgrywanych we włoskiej miejscowości Stresa Mistrzostw Europy juniorek. Mistrzynią Europy została Ukrainka Valerya Kononenko, która wyprzedziła Austriaczkę Jacqueline Hann oraz Rosjankę Marię Mishinę. Paulina Guz zajęła 31 miejsce a 36 była Agnieszka Sawosz.
Więcej ...
Mistrzostwa Europy - Aleksandra Wnuczek 27
autor: Pawel Krygier, data: 3-07-2008
Reprezentantka Polski Aleksandra Wnuczek zajęła 27 miejsce w wyścigu jazdy indywidualnej na czas orliczek podczas rozgrywanych we Włoszech Mistrzostw Europy w kolarstwie szosowym. Tytuł wywalczyła Holenderka Ellen Van Dijk, a kolejne medale przypadły Ukrainkom Svetlanie Galyuk i Leysie Kalitovskiej. Druga z reprezentantek Polski Katarzyna Pawłowska zajęła 33 miejsce.
Więcej ...
Kadra Polski juniorek przed Mistrzostwami Europy
autor: Pawel Krygier, data: 30-06-2008
Osiem zawodniczek zostało powołanych do kadry narodowej juniorek, która w nadchodzącym tygodniu weźmie udział w odbywających się we Włoszech kolarskich Mistrzostwach Europy. Młode reprezentantki Polski przygotowujące się do Mistrzostw Europy pod okiem opiekuna kadry Marcina Adamowa wzięły udział w zgrupowaniu w Sosnówce a następnie „gościnnie” wystartowały w Mistrzostwach Polski seniorek w Złotoryi.
Więcej ...
Monika Grzebinoga w grupie Pol-Aqua
autor: Pawel Krygier, data: 27-06-2008
Monika Grzebinoga reprezentująca ostatnio zawodową grupę Primus jeszcze przed rozgrywanymi obecnie w Złotoryi Mistrzostwami Polski podpisała kontrakt z zawodową grupą Pol-Aqua. W nowych barwach zawodniczka wystartowała w jeździe indywidualnej na czas zajmując 24 miejsce.
Więcej ...
Maja Włoszczowska nie będzie bronić tytułu
autor: Pawel Krygier, data: 26-06-2008
Maja Włoszczowska nie będzie bronić w Złotoryi tytułu Mistrzyni Polski ze startu wspólnego w kolarstwie szosowym. Zawodniczka grupy Halls postanowiła zrobić sobie odpoczynek po Mistrzostwach Świata w kolarstwie górskim na których zajęła piąte miejsce, aby jak najlepiej przygotować się do Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.
Więcej ...
Bogumiła Matusiak Mistrzynią Polski na czas
Bogumiła Matusiak z zawodowej grupy Primus Łódź wywalczyła w Złotoryi swój kolejny tytuł Mistrzyni Polski w kolarskiej jeździe indywidualnej na czas. Srebrny medal Mistrzostw Polski wywalczyła Paulina Brzeźna reprezentująca barwy grupy AA Drink Cycling Team na najniższym stopniu podium stanęła obrończyni tytułu Joanna Ignasiak z grupy Pol-Aqua. W kategorii młodzieżowej Mistrzynią Polski została Aleksandra Wnuczek (Pol-Aqua).
Więcej ...
Sonda - Kwalifikacje IO na szosie kobiet - wyniki
autor: Pawel Krygier, data: 25-06-2008
W pierwszej sondzie naszego portalu zapytaliśmy Państwa czy polskie zawodniczki w kolarstwie szosowym zakwalifikują się na Igrzyska Olimpijskie w Pekinie. Wiemy już, że do Pekinu pojedzie jedna zawodniczka. 67% Państwa głosów wskazało, że polskie zawodniczki zobaczymy na Igrzyskach. 28% głosujących nie wierzyło w awans zawodniczek do Pekinu a 5% osób nie miało zdania. Dziękujemy za udział w sondzie i zapraszamy do udziału w typowaniu faworytów jazdy indywidualnej na czas Mistrzostw Polski.

<< poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 nastepna strona >>