Kolarski.pl - Serwis internetowy kolarstwo w Polsce
Podziemne zawody Solny Downhill 2009
autor: Pawel Krygier, data: 11-04-2009
W dniach 4-5 kwietnia polscy zawodnicy rywalizowali w bardzo nietypowych warunkach, bo prawie 250 metrów pod powierzchnią ziemi! Zawody downhillowe zorganizowane w Bochni, były jednymi z nielicznych na świecie, rozgrywanych w tunelach podziemnej kopalni.
Więcej ...
Polscy trialowcy w Pucharze Świata
autor: Pawel Krygier, data: 9-04-2009
W świąteczny weekend w hiszpańskiej miejscowości Ripoll najlepsi kolarze uprawiający rowerowy trial rozpoczną rywalizację w tegorocznej edycji Pucharu Świata. W światowej elicie jest trzech zawodników z Klubu Motorowego Champion Świdnik - Rafał Kumorowski, Karol Serwin i Paweł Reczek.
Więcej ...
Maja Włoszczowska wygrywa Puchar RPA
autor: Pawel Krygier, data: 4-04-2009
Wicemistrzyni olimpijska Maja Włoszczowska wygrała w miejscowości Pietermaritzburg wyścig o Puchar RPA w kolarstwie górskim. Drugie miejsce zajęła Rosjanka Irina Kalentiewa a trzecia była Amerykanka Mary McConeloug. Dobrze zaprezentowały się dwie inne zawodniczki grupy CCC Polkowice Magdalena Sadłecka była piąta a Aleksandra Dawidowicz - szósta.
Więcej ...
Prezentacja Lang Team GP MTB już 15 kwietnia
autor: Pawel Krygier, data: 3-04-2009
W tym sezonie tradycyjne zawody w kolarstwie górskim organizowane przez Czesława Langa i jego Lang Team będą funkcjonowały pod nazwą Lang Team Grand Prix MTB. Prezentacja serii wyścigów Lang Team Grand Prix MTB odbędzie się 15 kwietnia 2009 roku o godzinie 13.00 w salach konferencyjnych Hotelu Marriott w Warszawie, Al. Jerozolimskie 65/79, który został partnerem Lang Teamu.
Więcej ...
Kolejne zwycięstwo Anny Szafraniec
autor: Pawel Krygier, data: 2-04-2009
Zawodniczka grupy JBG2 Anna Szafraniec odniosła swoje drugie zwycięstwo w nowym sezonie. Jedna z najbardziej utytułowanych polskich zawodniczek w kolarstwie górskim wygrała w austriackim Langenlois wyścig z serii Kamptal-Klassik-Trophy pokonując znaną Austriaczkę Elisabeth Osl (Central Ghost Pro Team) oraz Słowaczkę Jankę Stevkovą (CK MTB Dohnany). Wśród mężczyzn piąte miejsce zajął Dariusz Batek (MTB Silesia Rybnik), zwyciężył Austriak Christoph Soukup (Merida Biking Team).
Więcej ...
Anna Szafraniec już wygrywa
autor: Pawel Krygier, data: 30-03-2009
Reprezentująca grupę JBG2 Anna Szafraniec odniosła swoje pierwsze w nowym sezonie zwycięstwo. Przebywająca wraz z nowym zespołem na zgrupowaniu we Włoszech zawodniczka wzięła udział w zawodach Trofeo Laigueglia Mountain Bike Classic, które zakończyła na pierwszym miejscu.
Więcej ...
Maja Włoszczowska promuje Jelenią Górę
autor: Pawel Krygier, data: 21-03-2009
Zawodniczka grupy MTB CCC Polsat Maja Włoszczowska weźmie udział w promocji Jeleniej Góry, jako miasta przyjaznego rowerom. Pochodząca ze stolicy Karkonoszy Wicemistrzyni Olimpijska z Pekinu w ramach akcji będzie współorganizatorem wyścigu firmowanego swoim nazwiskiem "Jelenia Góra Trophy - Maja Włoszczowska MTB race".
Więcej ...
Zaprezentowano grupę MTB CCC Polkowice
autor: Pawel Krygier, data: 12-03-2009
Jak już wcześniej informowaliśmy Maja Włoszczowska, Aleksandra Dawidowicz i Magdalena Sadłecka znalazły się w składzie grupy zawodowej kolarstwa górskiego CCC Polkowice. Prezentacja nowej grupy odbyła się w środę w Polkowicach przed meczem na szczycie ekstraklasy koszykarek, w którym miejscowe koszykarki CCC Polkowice pokonały Mistrzynie Polski zespół Wisły Can Pack Kraków.