Podsumowania - Puchar Polski tor kobiet
autor: Pawel Krygier, data: 4-01-2009
Małgorzata Wojtyra z zespołu Elektrobud BoGo Szczecin zwyciężyła w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski w kolarstwie torowym elity kobiet. W rankingu juniorek zwycięstwo odniosła Aleksandra Drejgier (PTC Pruszków) a rywalizację juniorek młodszych wygrała Dominika Żukowska (WLUKK Nysa Brzeg). Przedstawiamy czołowe trójki klasyfikacji.
Więcej ...
Podsumowania - Puchar Polski tor mężczyzn
Rafał Poper z zespołu Gryf Szczecin zwyciężył w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski w kolarstwie torowym elity mężczyzn. W rankingu juniorów zwycięstwo odniósł Grzegorz Drejgier (PTC Pruszków) a rywalizację juniorów młodszych wygrał Mateusz Nowak (KTK Kalisz). Przedstawiamy czołowe trójki klasyfikacji.
Więcej ...
Podsumowania - klasyfikacja PZKol tor kobiet
autor: Pawel Krygier, data: 30-12-2008
Renata Dąbrowska z zespołu PTC Pruszków zwyciężyła w klasyfikacji indywidualnej Polskiego Związku Kolarskiego w kolarstwie torowym elity kobiet. W rywalizacji juniorek najwięcej punktów zgromadziła Aleksandra Drejgier (PTC Pruszków) a wśród juniorek młodszych zwyciężyła Dominika Żukowska (WLUKK Brzeg Nysa). Przedstawiamy czołowe trójki klasyfikacji.
Więcej ...
Podsumowania - klasyfikacja PZKol tor mężczyzn
Rafał Ratajczyk z zespołu Gryf Szczecin zwyciężył w klasyfikacji indywidualnej Polskiego Związku Kolarskiego w kolarstwie torowym elity mężczyzn. Wśród młodzieżowców najlepszy okazał się Adrian Tekliński (ALKS Stal Grudziądz). W rywalizacji juniorów najwięcej punktów zgromadził Grzegorz Drejgier (PTC Pruszków). Przedstawiamy czołowe trójki klasyfikacji.
Więcej ...
Sukcesy torowców w Wiedniu
autor: Pawel Krygier, data: 21-12-2008
Bardzo dobrze spisali się Polacy w Międzynarodowych Zawodach Torowych w Wiedniu. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Łukasz Bujko, który wygrał dobrze obsadzony wyścig punktowy. W wyścigu na 1 kilometr ze startu zatrzymanego, drugi czas wykręcił Kamil Kuczyński (na zdjęciu).
Więcej ...
PŚ na torze - Renata Dąbrowska piąta w keirinie
autor: Pawel Krygier, data: 14-12-2008
Renata Dąbrowska zajęła piąte miejsce w finałowym wyścigu keirinu na zakończeniu Pucharu Świata w kolarstwie torowym, który odbywał się w kolumbijskim Cali. Aleksandra Drejgier sklasyfikowana została na 15 miejscu.
Puchar Świata na torze - czwarte miejsce Polek
autor: Pawel Krygier, data: 13-12-2008
Aleksandra Drejgier i Renata Dąbrowska zajęły czwarte miejsce w finale sprintu drużynowego podczas rozgrywanego w kolumbijskim Cali Pucharu Świata w kolarstwie torowym. W wyścigu o brąz Polki uległy Litwinkom.
Więcej ...
Polscy kolarze torowi na Pucharze Świata
autor: Pawel Krygier, data: 22-11-2008
Rafał Ratajczyk (Gryf Szczecin) i Łukasz Bujko (Tarnovia Tarnowo Podgórne) zajęli piąte miejsce w wyścigu amerykańskim (madison) w ostatnim dniu zawodów Pucharu Świata kolarzy torowych w Melbourne. Byli to jedyni reprezentantanci Polski, którzy pojechali do Australii.