PŚ w Pekinie: Rafał Ratajczyk na podium
autor: Pawel Krygier, data: 16-01-2009
Rafał Ratajczyk zajął trzecie miejsce w finale wyścigu punktowego podczas wieczornej sesji pierwszego dnia torowego Pucharu Świata, który rozgrywany jest w Pekinie. Zwycięstwo odniósł Brytyjczyk Chris Newton.
Więcej ...
PŚ w Pekinie: Edyta Jasińska 10 na 3 km
Edyta Jasińska zajęła 10 miejsce w eliminacjach wyścigu na 3000 metrów podczas rozgrywanych w Pekinie zawodów Pucharu Świata w kolarstwie torowym. Na fazie eliminacyjnej rywalizację w sprincie zakończyły Renata Dąbrowska i Aleksandra Drejgier. Kwalifikacyjny wyścig w scratchu wygrała Małgorzata Wojtyra (zdjęcie), w finale nasza zawodniczka była 18.
Więcej ...
PŚ w Pekinie - szóste miejsce drużyny sprinterów
Polska drużyna startująca w składzie Maciej Bielecki, Kamil Kuczyński i Łukasz Kwiatkowski zajęła szóste miejsce w kwalifikacjach sprintu drużynowego podczas rozgrywanych w Pekinie zawodów Pucharu Polski w kolarstwie torowym. Adrian Kurek zajął dziewiąte miejsce w wyścigu na 4000 metrów.
Więcej ...
Kadra polskich torowców już w Pekinie
autor: Pawel Krygier, data: 14-01-2009
Pięć reprezentantek i dziesięciu reprezentantów torowej kadry narodowej Polski odleciało we wtorek z Warszawy do Pekinu, gdzie w najbliższy weekend na olimpijskim welodromie zostanie rozegrana kolejna edycja Pucharu Świata.
Więcej ...
Kamil Kuczyński przed Pucharem Świata w Pekinie
autor: Pawel Krygier, data: 13-01-2009
Olimpijczyk z Pekinu w kolarstwie torowym Kamil Kuczyński po kilku miesiącach wraca do stolicy Chin, gdzie już w najbliższy weekend rozegrane będą kolejne zawody z cyklu Pucharu Świata. Do zawodów, które będą kwalifikacjami Mistrzostw Świata w Pruszkowie nasz reprezentant przygotowuje się na tamtejszym torze BGŻ Arena.
Więcej ...
Kolejne sukcesy torowców w Wiedniu
autor: Pawel Krygier, data: 11-01-2009
Kolejne sukcesy odnieśli polscy torowcy podczas drugiego dnia Międzynarodowych Zawodów Torowych w Wiedniu. Jest to druga edycja imprezy, pierwsza została rozegrana w grudniu. Biało-czerwoni odnieśli zwycięstwa w wyścigu punktowym kobiet, sprincie i madisonie.
Więcej ...
Bardzo dobry start kolarzy torowych w Austrii
autor: Pawel Krygier, data: 10-01-2009
Znakomicie zaprezentowali się polscy kolarze torowi podczas pierwszego dnia torowych zawodów International Track Challenge we Wiedniu. Podczas pierwszego dnia ostatniego sprawdzianu przed Pucharem Świata w Pekinie biało-czerwoni wygrali finały pięciu z sześciu rozegranych konkurencji.